דף הבית של בולו'בולו
מה זה בולו'בולו?
דפדוף בספר
הגלריה: באנרים, תמונות, תקשורת
שאלות ותשובות
איפה ניתן להשיג את הספר?
ההוצאה לאור
בולולינקים

אוב - ז.ע.פ.


שאלות ותשובות


מי זה .p.m? איך הוא נראה? מה השם האמיתי שלו?

אין לנו מושג.


מה זה פנטדם? מי זה מוריץ לוינברגר?

מוריץ לוינברגר (עמ' 13) - אחד ממנהיגי השמאל בשווייץ, שכמו רבים התחיל להיכנע לשיקולים של פוליטיקה פרגמטית ולכופף את העקרונות שלו ברגע שקיבל משרה פוליטית רמה.
יושקה פישר (עמ' 13) - שר החוץ של גרמניה. כנ"ל.
פנטדם (עמ' 14) - אופניים בעלי חמישה מושבים. ציור והסבר בעמ' 156.
מאלאיה (עמ' 17) - אין באמת מקום כזה, גם אם זה מצלצל מוכר (מלזיה, הימלאיה, מעלות).
ז'יסקאר (עמ' 44) - ואלרי ז'יסקאר ד'אסטן, נשיא צרפת בין 1974 ל- 1981. ימני-ליברלי.
קמפוצ'יאה (עמ' 183) - שמה הרשמי של קמבודיה בתקופה שבה נכתב הספר.


מה זה אוב-ז.ע.פ.? האם זו הוצאה לאור?

אוב-ז.ע.פ. נוסדה כדי להוציא את בולו'בולו בעברית. עדיין לא ברור מה היא הולכת להיות. הכוונה העיקרית מאחורי אוב-ז.ע.פ. היא להוות במה לקידום רעיונות של שינוי המציאות הפוליטית, הכלכלית והחברתית שהעולם הזה שרוי בה, הן באמצעות האתר והן על-ידי הבאה לדפוס. כל אחת וכל אחד מוזמנים להציע חומרים, מאמרים ותרגומים, ונשמח לפרסמם באתר של אוב-ז.ע.פ.

האתר של אוב-ז.ע.פ. אינו יכול ואינו רוצה להוות תחליף לערוצי תקשורת גדולים וחשובים, כמו למשל אתר אינדימדיה (שהוא מקום אידיאלי לפרסום חופשי של כל ידיעה, רעיון, פעילות או מאמר). האתר של אוב-ז.ע.פ. מנסה להתמקד בנושאים בוערים, אך כאלה הנמצאים קצת מחוץ לאקטואליה המיידית - דיון עקרוני באלטרנטיבות, בעתיד, בניתוח ביקורתי-חברתי ובעיקר בחזון. וכמובן - תגובות, ביקורות ומאמרים על בולו'בולו.

אם יהיו חומרים שיצדיקו חשיפה לקהל חוץ-אינטרנטי וייכנסו לתהליך של הבאה לדפוס, ניצור עם הכותבות והכותבים קשר מחודש וננסה לסייע בכך ככל יכולתנו.


האם אפשר להתנדב או לתרום כסף לאוב-ז.ע.פ?

כעיקרון לא. אוב-ז.ע.פ. אינה עמותה והיא אינה בנויה כארגון התנדבותי (בינתיים אנחנו בקושי עומדים במאמץ הפקידותי והחשבונאי של לדאוג שיהיה ניתן למצוא את הספר בחנויות). לנו מספיק, אם אהבתם את הרעיון של בולו'בולו, שתספרו עליו לעוד אנשים, שתכתבו עליו, שתשאילו או תתנו במתנה את הספר לעוד אנשים, שתפעלו או תתארגנו למען הרעיון.

כמובן נשמח לשמוע על פעילויות, וגם לקבל עצות ורעיונות חדשים, וגם ביקורות. ונשמח גם לפרסם חומרים שלכם באתר (יש עוד המון מקום פנוי בשרת). אם אתם מארגנים פעילויות ודיונים לנוער, למבוגרים, לחוגים שונים, נשמח גם לעזור ולהיעזר כמיטב יכולתנו (גיבוש והחלפה של תוכניות פעולה, עותקים חינם או בהוזלה, השתתפות וכו').

מעבר לכך, אם אתם רוצים להתנדב, פנו למשל לאתר אינדימדיה, המכיל בין השאר מידע שוטף על פעילויות שאפשר להשתלב בהן. יש כל כך הרבה תחומים ופעילויות שחשוב לעזור בהם, והזמן דוחק. בדברים האלה באמת כל קול נחשב.


מה קרה לחדשות בולו'בולו? למה דף החדשות הפסיק להתעדכן?

הפסקנו לעדכן את דף חדשות בולו'בולו, מכמה סיבות: קודם כל, חלק גדול מהאירועים קורים בהתרעה קצרה מאוד, כך שאין טעם רב לפרסם אותם באתר (אלא אם כן אתם בודקים כל יומיים מה חדש). אירועים אחרים מיועדים לקהל מצומצם או לקבוצות סגורות - מה שגם הופך את הפרסום באתר למיותר. גם לגבי חדשות נוספות - אנחנו לא בטוחים שכולן מצדיקות דף חדשות מיוחד.

מי שרוצה לקבל עדכונים באימייל לגבי אירועים וחדשות, מוזמנת לשלוח אימייל. בנוסף, עדכונים חשובים או חומרים חדשים יופיעו בדף הבית של בולו'בולו ובדף הבית של אוב - ז.ע.פ., במקום בדף החדשות.


איך יוצרים קשר עם אוב-ז.ע.פ?

אתם מוזמנים לכתוב ל- דרך אתר ההוצאה בכל נושא שקשור לאוב-ז.ע.פ. או לבולו'בולו, או להתקשר ליאיר בטלפון 343269 - 051.

שאלות נוספות (וכן בקשות, הצעות, מאמרי תגובה והערות) ניתן לשלוח לכתובת:

אוב - ז.ע.פ., ת.ד. 20559, תל-אביב 61205

וגם בדואר אלקטרוני: דרך אתר ההוצאה


אוב - ז.ע.פ. ת.ד. 20559 תל-אביב 61205