דף הבית של בולו'בולו
מה זה בולו'בולו?
דפדוף בספר
הגלריה: באנרים, תמונות, תקשורת
שאלות ותשובות
איפה ניתן להשיג את הספר?
ההוצאה לאור
בולולינקים

אוב - ז.ע.פ.

דף זה משמש כארכיון בלבד (למה?).
לקבלת עדכונים על אירועים ופעילויות ניתן לשלוח אימייל. עדכונים חשובים יופיעו גם בדף הבית של בולו'בולו ובדף הבית של אוב - ז.ע.פ.

המניפסט של בולו'בולו וקטעים מתוך הספר - בעברית!

באתר בולו'בולו העולמי


ארכיון חדשות 2002

בולו'בולו ברחובות
תל-אביב

 • 03.10 - במלאות חצי שנה לאתר בולו'בולו, הנה כמה סטטיסטיקות למעוניינים.

 • 29.09 - מהאש המרכזית ועד ההתגלות - סיכום אירועי ספטמבר וכמה מילות פרידה (זמנית).

 • 24.09 - קווירחנה - פסטיבל עירוני ניסיוני ראשון מסוגו. כולם מוזמנים. במסגרת האירועים תיערך סדנת "מרי היסטרי", דיון על אלטרנטיבות חברתיות כולל בולו'בולו.

 • 11.09 - הם שוב מנסים - המאמר של .p.m שנכתב חמישה ימים בלבד לאחר ההתרסקות אל תוך התאומים, נמצא עכשיו באתר. מה עושים עם "המצב"?

 • 30.08 - גליון חדש של עלון מזל, העלון של סלון מזל, יוצא ביום ראשון, 1 בספטמבר, וכולל מאמר חדש של PM, זמנים רעים למחפשות משמעות יחד עם עוד חומרים חזקים ששווים עיון. מחולק חינם בסלון!, מונטיפיורי 30 תל-אביב.

 • 11.08 - פסטיבל בראשית ייערך השנה ביער חרובית (ליד כפר מנחם - לא שיש לנו מושג איפה זה). ביום האחרון שלו, 8 בספטמבר, יתקיים בו רב-שיח על בולו'בולו בהשתתפות יאיר, מתרגם הספר ומעלה באוב.

 • 18.07 - כדאי כבר להתחיל לשים לב ל-TAZ, ספרו המוזר של הדוקטור המהולל חכים ביי, היוצר את התשתית הפיזית כדי שמשהו כמו בולו'בולו יוכל באמת להתרחש.

 • 28.06 - אלמונים הדביקו אמש מודעות בולו'בולו ברחבי תל-אביב. דו"ח מצולם.

 • 27.06 - לאחר שתי פגישות ראשונות של היוזמה להקמת בולו בישראל או בסביבה, נבדקת האפשרות לארגן פגישה שלישית, בין השאר גם לטובת מי שהחמיצו את שתי הראשונות. לפרטים ניתן לפנות לדנה בטל' 316565-055.

 • 16.06 - העולם על-פי דנה קסלר - שבועיים אחרי ההופעה של בולו'בולו ב"מומלצים" של אתר וואלה, ביקורת תזזיתית ובלתי מתפשרת של דנה קסלר.

 • 25.05 - השבוע יצאה לדרך התארגנות חלוצית להקמת בולו בישראל או בסביבתה. הצהרת הכוונות הראשונית פורסמה באתר אינדימדיה (ידיעה מס' 27988), וקבוצת דיון נמצאת בכתובת groups. yahoo. com /group/ BoloBolo. אפשר גם ליצור קשר ישירות עם דנה בטל' 316565-055.

 • 13.05 - לפני מספר ימים נחנך אתר בולו'בולו חדש, הצפוי להתרחב ולכלול תכנים הקשורים לבולו'בולו ברחבי העולם. מנהל האתר: אנדרה. הכתובת: bolo-bolo.org.(ממשיך בצד השני) - - - - - >>

הם שוב מנסים

.P.M, מחבר הספר "בולו'בולו", מנתח את הפגיעה במרכז הסחר העולמי במאמר שפרסם חמישה ימים בלבד לאחר ה-11 בספטמבר 2001.

לקריאת המאמר

תל-אביב, אוגוסט 2002

קיר תל-אביבי ותיק כפי שנצפה בעיצומו של מפגן הזדהות עם בולו'בולו. עכשיו בגלריה.
מבזק מיוחד! 
בולו'בולו הגיע סוף-סוף לחנויות הספרים - חפשו אותו, ויכול להיות שלא תצטערו!

המרד הבא על הבאונטי

The Next Mutiny on the Bounty, מאמר חדש (באנגלית) של p.m. מינואר 2002, נמצא עכשיו לקריאה ברשת.

לקריאת המאמר

בולו'בולו
מאת .p.m

מה זה בולו'בולו?

בולולינקים - קישורים לאתרי בולו'בולו ברחבי העולם

לדף הבית של אוב - ז.ע.פ.

ברצלונה, מאי 2002


בולו'בולו מתפשט ויש אפילו כמה בולדוגים צרפתיים ששוקלים להקים בולו משלהם. בתמונה נראה קוזמו, ראשון הבולדו'בולו, כשהוא מתעמק בכתוב יחד עם הילה מישראחו"ל'בולו (קרן סדן, ברצלונה). עכשיו בגלריה.

- - - - - >> (המשך)

 • 02.05 - האתר של KraftWerk 1, הבולו הראשון בעולם, שנתמך על-ידי pm, מאפשר לראות מקרוב את אתר הבנייה בציריך, וגם ללמוד קצת יותר על הרעיון (בגרמנית בלבד).


 • 29.04 - פחות משבוע לאחר צאת הגירסה העברית של בולו'בולו, יצאה לאור הגירסה הטורקית של הספר, אחרי 14 שנות עבודה. המהדורה הטורקית מצטרפת לתרגומים הקיימים באנגלית, בצרפתית, בהולנדית, באיטלקית, בפורטוגלית, ברוסית, ביפאנית, בסינית, וכמובן בעברית. העבודה על המהדורות הערבית והספרדית עדיין נמשכת.

התארגנות להקמת בולו בישראל ובסביבה

לפרטים:
Subscribe to BoloBolo


אוב - ז.ע.פ. ת.ד. 20559 תל-אביב 61205