לאתר בולו'בולו לאתר אוב - ז.ע.פ.


קווירחנה

אתר האירוע WWW.SIGHTEFFECT.NET/QH


24 בספטמבר 2002

היום ( שלישי ) ייפתח בתל-אביב פסטיבל עירוני ניסיוני ראשון מסוגו, שיימשך ארבעה ימים תחת השם "קווירחנה". המיקום יהיה בהאנגר וחצר באזור רחוב המסגר, ובו יתקיימו פעילויות כמו דיונים, סרטים, סדנאות יצירה ומסיבות. הרעיון מאחורי הפסטיבל, בדומה לאירועי "קווירפשן" בלונדון וסאן-פרנסיסקו בשנים האחרונות, הוא לחבר בין התרבות הקווירית והלסבו-הומואית לכיווני מחשבה ואקטיביזם רדיקליים אחרים, ואת כל אלה למסיבה אחת גדולה בסוף הפסטיבל ביום שישי הקרוב. הקבוצה המארגנת את האירוע היא זו שעמדה מאחורי מסיבות הרחוב אלנביץ' ומסיבות הגאווה האלטרנטיבית ביום הגאווה האחרון מתחת לגשר הירקון ובדרך פתח תקווה.

בין הסדנאות יהיו: בשלישי ב 21:30 הרצאה של ציפורה לובריקנט ( לשעבר כותבת הטור השערורייתי בזמן הוורוד " הכוס הבועט") על סקס אלטרנטיבי מא' עד ת', כולל הדגמות, ברביעי מ 21:30 "מרי היסטרי", דיון על אלטרנטיבות חברתיות בגדר אוטופיות יישומיות בו יוצגו הרעיונות של בולו בולו, איזורים אוטונומיים ארעית ומרי אזרחי, ובחמישי ב 21:30 "קללה-זהות-מותג" על מה זה קוויריות בעולם האמיתי. כל הדיונים הם פתוחים. בערבים ינגנו די.ג'יאים: בשלישי מ 23:00 ריבוט ואורחים בברייק ביט ואלקטרו, ברביעי מ 23:00 דנה קסלר בפאנק ובחמישי ג'ם סשן אלקטרוני. כל ערב ב 21:00 תהיה ארוחת ערב.

בשונה מפסטיבלים מסחריים, בפסטיבל הזה הציפייה מהקהל היא ליזום הרבה מהפעילויות והיצירה. הרעיון הוא שבמקביל לפעילויות הקבועות מראש יפעלו במקום קבוצות יצירה של אמנים שייצרו מייצגים, תפאורה, תיאטרון, דראג, תלבושות ומוזיקה לקראת המסיבה בשישי בלילה. כל הפעילויות הן חינם מלבד המסיבה בשישי שתעלה 25 שקלים ( כל ההכנסות קודש למימון מסיבות רחוב ופעילויות וולנטריות אחרות), ובמקום יפעל במשך כל שעות הפעילות בר זול.

במסיבה בשישי בלילה ינגנו אלקטרו ופריסטייל קאמפי פויינגי, 2B, מישל לה-היסטריק וליל, יהיו הופעות דראג קינג וקווינז של תסמונת טורט, הטרקלין של ז'קלין ווי.ג'ייז הלנה, איילת ומקס.

כל הפעילויות יהיו בסוכת השוטים, רחוב בית אלפא 4 , ליד רחוב שונצינו. ההאנגר יפעל כל יום מ 16:00 עד הלילה.

אתר האירוע WWW.SIGHTEFFECT.NET/QHאוב - ז.ע.פ. ת.ד. 20559 תל-אביב 61205